Idzie nowe.Dla wielu osób czas, który teraz nadszedł jest bardzo trudny. Dla mnie także. Ufam, że w życiu wszystko dzieje się po coś. Każda zmiana jest początkiem czegoś nowego, lepszego. A życie potrafi zaskoczyć i często wymaga od nas obrania nowego kierunku. Pytanie, jak wykorzystamy szanse, które otwierają się przed nami wraz z każdą zmianą? Czy dla własnego rozwoju, czy dla zamartwiania się i dołowania? Ja wybieram to pierwsze rozwiązanie.

Jednak, żeby rozwijać się i wzrastać muszę mieć perspektywę angażowania się w projekty, które mnie całkowicie pochłaniają. Sprawiają, że się ekscytuję i z radością czekam na postawienie kolejnego kroku w obranym kierunku.

Dziś staję przed Tobą i z żalem stwierdzam, że prowadzenie tego bloga nie należy już do takich fascynujących mnie czynności. Nadal chcę pisać i się rozwijać, ale od pewnego czasu podążam już w całkiem nowym kierunku. Nie myśl, że jest to dla mnie łatwa decyzja. Wręcz przeciwnie. Jest bardzo trudna. Jednak muszę ją podjąć, żeby móc iść dalej. Nie mam czasu do stracenia, a chcąc angażować się w coś na 100%, nie pozostaje mi tego czasu wiele na inne sprawy.

Obecnie pracuję nad projektem, który siedzi w mojej głowie dobrych parę lat, choć do dziś brakowało mi odwagi, żeby się za niego zabrać. Trzeba było tego trudnego czasu, żebym zrozumiała, o czym chcę pisać, jakimi swoimi doświadczeniami chcę się dzielić i w czym mogę (i powinnam) pomóc innym.

Dlatego zawieszam działanie bloga Drugie imię i kieruję się w stronę, w którą czuję, że powinnam teraz się udać. Bloga nie likwiduję, byłaby to zbyt drastyczna decyzja i nie jestem na nią w tej chwili gotowa. Blog na razie pozostanie tutaj i będzie można wracać do wszystkich opublikowanych treści.

Nie powstaną jednak nowe. Przynajmniej na razie. Jeśli zechcesz, już wkrótce możemy spotkać się na portalu odepresji.pl

Tymczasem trzymaj się, dbaj o siebie i opiekuj się sobą tak, jak na to zasługujesz.

Dziękuję, że mogłam dla Ciebie pisać. Do przeczytania w innym wartościowym miejscu. 


1 komentarz:

  1. Wierzę, że jest w Tobie mnóstwo energii do przekazania ciekawej wiedzy.. Dziękuję za bardzo przyjemne i kobiece wpisy na Drugie Imię. Na nowego bloga zajrzę na pewno. Pozdrawiam i życzę spełnienia!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2020 Drugie imię by Monika Joanna Bojanowska , Blogger